Neler Yaparız ? | Hakkımızda | Web Sunum | İnsan Kaynakları | İletişim
Web Tasarımı
 
NEDİR ? | REFERANSLAR |
Web tasarım hizmeti satın alma sürecinde aslında en önemli kriter sizin beklentinizdir. İşletmenizin nerede olduğu fark etmez, farklı amaçlara hizmet eden çok geniş bir kalite aralığı, web sitesi ölçeği ve fiyat yelpazesinde web tasarım hizmeti bulabilirsiniz.

Web tasarım fiyatı 30 TL ile on binlerce dolar arasında değişebilir. Bir web sitesi birkaç sayfadan ibaret kartvizit niteliğinde de olabilir, sayfa sayısından bahsedilmeyecek kadar dev bir ölçekte de…

Web tasarım hizmeti alabileceğiniz noktalar, öğrenciler, evden hizmet verenler, ofisten hizmet veren şahıslar, internet cafeler, vcd dükkanları, ajanslar ve web tasarım firmaları … Peki sınırları belli olmayan, elle tutulamayan, kimin ne yaptığı ölçülemeyen bu sanal dünyada sizin ölçü biriminiz nedir?

Web Tasarım Hizmeti Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken 4 Madde ;
1. Google’da Bulunabilen Site ; Bir web sitesinin tasarımı estetik olmalı, güçlü görünmeli, renk uyumu, detayları, imajları etkili olmalı vs… Varsayalım ki böyle bir web tasarımına sahipsiniz. Ancak sadece web adresinizi ya da firma adınızı bilenler sitenize giriyor. Google’da bulunamıyorsa? Örneğin Yapı Malzemesi satıyorsunuz ve Google’da “Yapı Malzemesi” diye arama yapanlar size ulaşamıyor. Size ulaşamadığı gibi bir de rakip firmanıza ulaşmış ve bağlantısını kurmuş oluyor. Bunun size maliyeti nedir?

2. Estetik Görünüm, Olumlu İzlenim ; Satışın gerçekleşmesi için çok değerli bir olgu “güven” sağlamaktır. Çünkü insanlar güvendikleri yerlerden alış veriş yaparlar. Web siteniz anahtar kelime aramalarında bulunuyor, zoru başardınız tebrikler! Ancak ziyaretçi davranışı sizi arama, size ulaşma eğiliminde değil. Web sitenizden etkilenmiyorsa? Etkilenmediği gibi bir de aradığını bile bulamıyor ve olumsuz bir izlenimle web sayfanızdan ayrılıyorsa? Bunun size maliyeti nedir?

3. Özgürce Yönetebildiğiniz Site ; Arama motorunda bulunan ve estetik bir web tasarımınız var ise bu az bulunan süper ikiliye sahip olmanın avantajları ile ticari hayatınıza devam ediyorsunuz. Ancak ticari hayat, kanunlar vs oldukça değişken dolayısıyla sizin de işiniz, gündeminiz değişken; İçerik Yönetim Sistemi Web sitenizde duyurmak istediğiniz haberleriniz, güncellemek istediğiniz veriler var, silmek ve yerine yenilerini eklemek istediğiniz resimleriniz, animasyon olarak sunmak istediğiniz kampanyalarınız var. Web sitenizde ihtiyaç duyduğunuz tüm bu güncellemeler için web tasarım firmanıza mı bağlısınız? Web sitesi yönetim paneliniz ne kadar gelişmiş? Size teslim edildiği günün teknolojisiyle mi kaldı? En fazla 2 yılda bir web sitenizi baştan yaptırmak için arayışa mı geçiyorsunuz? Bunun size maliyeti nedir?

4. Sürekli Ulaşılabilir Teknik Destek ; Web sitenizi yaptırdınız ve sizin müdahale edemeyeceğiniz bir sorun oluştu, bu durumda web sitenizi yapan web tasarım uzmanı Elma Production, hizmetlerini bu 4 kriter üzerine kurmuştur. Siz bizden bu hizmetleri talep ettiğinizde, mümkünse ziyaretinize gelerek özenle yaptığımız tasarımlarımızı, aldığımız sonuçları, yazılım altyapımızı anlatmaktan mutluluk duyarız.