Neler Yaparız ? | Hakkımızda | Web Sunum | İnsan Kaynakları | İletişim
Tanıtım Filmleri
 
NEDİR ? | VİDEOLAR |
Elma Production olarak hazırladığımız Tanıtım Filmi müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini karşılayabilecek yeterliliklere göre projelendirilir. Tanıtım Filmi ile firma, vermek istediği mesajı, hedef kitlesine en akıcı ve profesyonel altyapı ile sunabilmelidir. Tanıtım Filmi, başlık olarak ta bakıldığında firmanın profesyonel görsel prezantasyonudur. Tanıtım Filmi, firma hakkındaki tüm bilgileri, ürün ve hizmetlerini, mevcut müşterilere ve hedef kitleye ulaştıracağı mesajları görsel olarak sunum şeklidir.

Son dönemlerde yoğun talep gören Tanıtım Filmi çalışmalarında, firmaların doğru Tanıtım Filmi oluşturabilmesi için yeterli ileri teknoloji ve donanıma sahip, profesyonel insan kaynakları barındıran prodüksiyon firmalarını tercih etmeleri gereği netleşmiştir. Elma Production, teknolojilerini en üst seviyede kullanarak, sahip olduğu tecrübeli kadroları ve kreatif stüdyo çözümleriyle, müşterilerinin gelmek istediği noktaya profesyonel Tanıtım Filmi projeleriyle destek vererek birlikte yürümüştür.

Kurumsal Tanıtım Filmleri çalışmalarımızdaki amacımız, sahip olduğumuz prodüksiyon firma yeterliliğimizi, tecrübeli insan kaynağımızı, yüksek teknolojimiz ve kreatif çözüm stüdyolarımızda ürettiğimiz çözümlerle, firmaların harcadıkları bütçelerin karşılığını alabilecekleri görsel projeler oluşturmaktır. Firmanız için özel olarak projelendirilecek Tanıtım Filmi taleplerinizin karşılanabilmesi için alacağınız randevuyla, yönetmenlerimizle yapacağınız toplantı doğru kararı vermeniz için fikir oluşturacaktır.